Rio

PIES DO ADOPCJI REALNEJ
RIO – owczarek z łańcucha.
 
Rio jest po kontrolnych badaniach, zwiększona została dawka enzymu, który wsypujemy mu do jedzenia, ponieważ z badań na strawność wyszło, że RIO nie do końca wszystko trawi. Kontrole strawności mamy za 2 tygodnie, zobaczymy czy jest poprawa.
Rio czuje się bardzo dobrze, widać, że jest pełen energii, poprawia się wygląd sierści, niestety masa stoi w miejscu ale liczymy na to, że po zwiększeniu dawek leków waga również zacznie rosnąć.
Powoli rozglądamy się za nowym domem dla tego cudownego owczarka. Rio w tym roku kończy 2 lata. Choruje na zewnątrzwydzielniczą niewydolność trzustki. Jest to schorzenie, które zostanie z psem do końca życia = do końca życia pies będzie musiał przyjmować leki i mieć częściej kontrolowany stan zdrowia u weterynarza niż zdrowy pies. Obecnie pies jest też na karmie gastro, bo póki co tylko na tej karmie nie ma biegunek.
Co do zachowania RIO – jak to młody owczarek, wszędzie go pełno, jest zainteresowany całym światem, uwielbia długie spacery, na smyczy trochę ciągnie. Póki co u nas ma problem z trzymaniem czystości w boksie. Więc trzeba brać pod uwagę, że pies może wymagać przyuczenia do zachowania czystości.
Rio w stosunku do ludzi jest bardzo pozytywnie nastawiony, nie ma również promblemu w kontaktach z dziećmi, aczkolwiek ze względu na jego gabaryty i wielką energię, nie polecamy go do domu z małymi dziećmi.
Szukamy dla RIO domu świadomego potrzeb owczarka, jak również świadomego z czym się wiąże choroba psa.
PIES NIE ZOSTANIE WYDANY DO KOJCA/BUDY‼️
Wymagamy spotkania z psem przed adopcją.
Adopcja: oczekuje na swoją szansę
Kontakt w sprawie adopcji:
tel. 782 24 15 15
e-mail: fundacja@zwierzeca-arkadia.org lub
zwierzeca_arkadia@poczta.fm 
Adopcja: oczekuje na swoją szansę
Kontakt w sprawie adopcji:
tel. 782 24 15 15
e-mail: fundacja@zwierzeca-arkadia.org lub
zwierzeca_arkadia@poczta.fm