Skontaktuj się z nami

Zapraszamy
Wspieraj zwierzaki

Fundacja dla zwierząt w potrzebie

„Zwierzęca Arkadia”

Fundacja „Zwierzęca Arkadia” powstała w odpowiedzi na ciągły wzrost bezdomności, zarówno psów, jak i kotów w naszym regionie (Śląsk/​Pszczyna). Nasza fundacja dnia 06.07.2012r została wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego (KRS) w Katowicach pod nr 0000425968,
NIP 6381806280, REGON 242995136.

KONTO STATUTOWE DLA DAROWIZN:
BOŚ BANK: 33 1540 1128 2081 9100 7566 0001

Kontakt telefoniczny możliwy od poniedziałku do piątku w wybranych godzinach:
tel. 693 118 600 (8:00-15:00)
tel. 782 241 515 (10:00-17:00)

Nie możesz się dodzwonić? Wyślij sms – jesteśmy osobami pracującymi, nie zawsze możemy odebrać telefon. Staramy się oddzwaniać na nieodebrane połączenia.

E-mail: fundacja@zwierzeca-arkadia.org lub zwierzeca_arkadia@poczta.fm

Jak możesz pomóc?
Darowizny pieniężne
Leczymy i utrzymujemy naszych podopiecznych tylko i wyłącznie z darowizn. Ogrom zwierzęcego nieszczęścia jest miażdżący, w związku z czym borykamy się z ciągłym brakiem funduszy. Nawet niewielkie pieniądze – kilka złotych na miesiąc – pomnożone przez mnogość życzliwych nam serc, mogą sprawić prawdziwy cud. I o taki CUD Państwa prosimy.
Można pomagać nam dokonując wpłat na podane poniżej konta bankowe. Można skorzystać z okna „WESPRZYJ NAS”, znajdującego się poniżej menu naszej strony. Czekamy na jednorazowe GESTY Państwa DOBREJ WOLI jak i deklaracje okresowej, czy stałej pomocy. Bez Waszego udziału nie mamy szans.
Darowizny materialne
Jeżeli chcecie Państwo przekazać naszym podopiecznym karmę, witaminy, lekarstwa czy inne darowizny materialne. Ale prosimy o wcześniejszy kontakt z uwagi na skromne możliwości magazynowe. Chcemy uniknąć sytuacji, w której Państwa szlachetny gest, z przyczyn od nas niezależnych, nie zostanie dobrze wykorzystany. Prosimy, by przekazywane nam dary były z nami wcześniej konsultowane.
Domy tymczasowe
Szukamy osób chcących zostać domem tymczasowym (DT); stworzyć taki dom dla naszych podopiecznych.

 

Na czym to polega? DT jest fazą przygotowującą psa lub kota do adopcji – inaczej rodzina zastępcza. W DT możemy poznać charakter, nauczyć dobrych manier, zachowywania się w domu, odbudować skrzywdzoną psychikę zwierzęcia. W DT zwierzę przebywa tyle czasu, ile potrzeba na jego adopcję. Ze względu na to, że nasza fundacja nie prowadzi schroniska, domy tymczasowe są dla nas bardzo cenne.

Fundacja pokrywa koszty leczenia i wyżywienia zwierząt w domach tymczasowych. Jeżeli kochasz zwierzęta, chcesz pomóc tym bezdomnym istotom, a nie możesz przygarnąć na stałe psa lub kota to jest idealna opcja dla Ciebie! Skontaktuj się z nami, chętnie udzielimy więcej informacji.

Email

Wyślij wiadomość

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych w celu udzielenia odpowiedzi na moje zapytanie. Dane osobowe będą przetwarzane do chwili udzielenia odpowiedzi. Administratorem danych osobowych jest Aleksandra Gruszczyńska

Telefon

OLA
782 241 515

MARTA

693 118 600

 

Adres

Ośrodek Fundacji mieści się w Grzawie. Jeśli chcesz nas odwiedzić – zadzwoń i umów się 🙂