HAMBAR

STALI BYWALCY – REZYDENCI

Hambar – nasz psi rezydent.

Hambara mieliście okazję zobaczyć na naszej stronie już kilka razy – to pies którego jakiś zwyrodnialec wrzucił nam do stajennej piwnicy. 
Hambar jest psim staruszkiem, może mieć z 15 lat jak nie więcej…Gdy do nas trafił, praktycznie się nie podnosił, ledwo uszedł z życiem, ponieważ miał zapalenie trzustki, był bardzo wychudzony. Hambar jest na diecie weterynaryjnej – dożywotnio!

Obecnie jego stan jest zdecydowanie lepszy, niestety co jakiś czas ma problem z tylnymi nogami, które odmawiają mu posłuszeństwa, dlatego też co tydzień dostaje zastrzyk z kwasem hialuronowym, po którym jest widoczna poprawa w jego chodzie.

To pies, którego nikt nie adoptuje. To pies, który nie czuje jak się załatwia, zwyczajnie jak mu się chce to robi – byle gdzie. Dla nas to nie jest problem, posprzątamy, wymienimy koce. Ale wiem, że dla ewentualnych adoptujących może to być nie do przeskoczenia…
Dlatego Hambar jest naszym psim rezydentem, który najprawdopodobniej będzie u nas do końca swojego życia…

Chyba, że ktoś z Was zechciałby go adoptować takim jaki jest? To takie pytanie z nutką ironii, bo kto by chciał takiego psa? Ale życie czasami lubi nas zaskakiwać, więc może ktoś tak szalony jak my, pokocha Hambara i zabierze do domu na resztę dni jakie mu zostały. A patrząc na jego stan, on jest już na ostatniej prostej swojego życia.
Chłopak mimo wieku i tego, że już słabo słyszy, jest bardzo kontaktowy, interesuje się światem, ma wilczy apetyt (nos pracuje mu bez zarzutu, wyczuje przysmaki wszędzie) i bardzo się cieszy z okazanej czułości. Jeśli chcielibyście podarować mu dom, zadzwońcie do nas: ☎️ 782 241 515

Tymczasem prosimy o pomoc w zakupie kolejnych ampułek kwasu hialuronowego, który bardzo Hambarowi pomaga. Niestety kwas jest drogi ale skoro mu pomaga to chcemy zakupić kolejną serię.

KONTO:
33 1540 1128 2081 9100 7566 0001
Fundacja „Zwierzęca Arkadia”
ul. Sarenek 10B
43-215 Jankowice
Tytuł: HAMBAR