Charlie

PIES DO ADOPCJI REALNEJ

Charlie to zjawiskowej urody i budowy około 5-6 letni pies. Trafił do naszej Fundacji 3 lata temu z Punktu Zatrzymań w Pszczynie. Był bardzo zalękniony, zdystansowany. Obecnie jest wspaniałym, wesołym chłopakiem, który uwielbia spacery i kontakt z człowiekiem.
To piękny pies, który powinien trafić do spokojnej rodziny, bez dzieci. Idealnym domem byłaby dla niego osoba samotna, której mógłby dotrzymywać towarzystwa. Świetnie sprawdziłby się w domu z ogrodem.
Charlie jest wykastrowany, zachipowany i zaszczepiony.

Obecnie przebywa w domu tymczasowym w Bielsku-Białej, gdzie dobrze się odnajduje.
Zachowuje czystość, ładnie chodzi na smyczy, noce przesypia spokojnie, zostaje bez problemu sam w domu. Uwielbia zabawę piszczącymi zabawkami, pieszczoty i jest łasuchem.
To pies, który wiele w życiu przeszedł, niektóre zmory z przeszłości jeszcze mu się przypominają. Boi się gwałtownych ruchów i krzyku. Reaguje wtedy lękiem. Wymaga jeszcze odrobiny pracy (a uczy się szybko), aby stać się najlepszym psem i w pełni zaufać swojemu jedynemu człowiekowi.
Każdy pies adoptowany z naszej Fundacji otrzymuje dożywotnio pełną pomoc behawioralną i szkoleniową. Bardzo byśmy chcieli by Charlie w końcu znalazł swój dom… Czeka już tak długo. 

Adopcja: oczekuje na swoją szansę
Kontakt w sprawie adopcji:
tel. 782 24 15 15
e-mail: fundacja@zwierzeca-arkadia.org lub
zwierzeca_arkadia@poczta.fm 

Adopcja: oczekuje na swoją szansę
Kontakt w sprawie adopcji:
tel. 782 24 15 15
e-mail: fundacja@zwierzeca-arkadia.org lub zwierzeca_arkadia@poczta.fm 

Kontakt z nami

Ola 782 241 515

Arek 665 881 405

 

fundacja@zwierzeca-arkadia.org

zwierzeca_arkadia@poczta.fm