KOCHASZ KONIE I CHCESZ IM POMAGAĆ?
Przeczytaj jak możesz to zrobić!
 
➡️ Są dwie opcje pomocy koniom w naszej Fundacji – możesz zostać opiekunem WIRTUALNYM i wspierać utrzymanie któregoś z naszych koni, jest również opcja opieki REALNEJ. Obecnie poszukujemy zarówno opiekunów wirtualnych jak i realnych dla klaczy konika polskiego o imieniu MACARENA.
 
Ze względu na to, że w naszej stajni nie było już miejsca, Macarena musiała zostać umieszczona w pensjonacie za który miesięcznie musimy zapłacić 500 zł. Niestety nie ma na to ani jednej deklaracji, próbujemy pozyskiwać te fundusze innymi drogami (np bazarki) ale to ciągle za mało, ciągle mamy braki.
✔️ Dlatego możesz wesprzeć utrzymanie klaczy w dowolnej kwocie co miesiąc co pozwoli nam na jej utrzymanie do czasu ADOPCJI. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej formie pomocy – napisz lub zadzwoń do nas!
 
✔️ Opieka realna polegać będzie na odwiedzinach klaczy, jej pielęgnacji (czyszczenie), pomoc przy struganiu (przytrzymanie klaczy do korekty kopyt) i wielu innych czynności, które można lub trzeba przy koniu wykonać. Do opieki realnej przyjmujemy tylko osoby PEŁNOLETNIE I DOŚWIADCZONE W OPIECE NAD KOŃMI.
Macarena nie jest koniem do użytkowania pod siodłem, ani lonżowania, ma uszkodzony kręgosłup.
MACARENA obecnie stoi w pensjonacie w Palowicach.
 
PRZYPOMINAMY, ŻE MACARENA JEST DO ADOPCJI REALNEJ! SZUKAMY DLA NIEJ DOMU W KTÓRYM BĘDZIE MOGŁA DOŻYĆ W SPOKOJU I BEZPIECZEŃSTWIE SWOICH OSTATNICH DNI!
 
KONTAKT:
☎️ 782 241 515
? zwierzeca_arkadia@poczta.fm