ZACHĘCAMY DO OBEJRZENIA FILMIKU Z NASZYCH ZMIAN: NOWE KOJCE FILM

Dzięki ogromnemu wsparciu wielu wspaniałych ludzi udało się całkowicie odmienić warunki bytowe psów, które trafiają do miejskiej przechowalni psów w Pszczynie. To miejsce w którym od lat pomagamy jako wolontariusze, prowadzimy prężne adopcje.

Zakup 20 nowych kojców został w całości sfinansowany przez firmę Auto Partner, dużą część nowych, ocieplonych , przestronnych bud zakupił Pan Jakub z firmy IBUDHAUS PSZCZYNA i Pani Sylwia, całą resztę brakujących bud zakupiliśmy z darowizn przekazanych na nasze konto i podczas zbiórki na pomagam.pl

Kojce montowali i stawiali: Arek, tata Arka, Sławek, Artemiusz , Robert, Patrycjusz, Kuba i ekipa znajomych pewnej wspaniałej kobiety 🙂   Chcielibyśmy z całego serca wszystkim podziękować za to co wspólnymi siłami udało się zrobić! <3 <3 <3  To coś niewyobrażalnego, coś co poprawiło byt wielu bezdomnych psów na wiele lat! Dziękujemy, że pomagacie nam pomagać 🙂

To jeszcze nie koniec naszej pracy nad zmianą w tym miejscu. Chcemy stworzyć choć ze 2-3 ogrodzone wybiegi dla psów i ruszyć z regularnym wolontariatem spacerowym dla psów. Zakład Zieleni Miejskiej na terenie którego Punkt się mieści, obiecał na wiosnę montaż automatycznych poideł w każdym boksie.

Małymi kroczkami do celu 🙂
W IMIENIU PSÓW TRAFIAJĄCYCH DO PUNKTU – DZIĘKUJEMY!

Jeśli podoba Ci się to co robimy i chcesz wesprzeć nasze działania, możesz oddać nam swój 1% podając nr KRS 0000425968 w rocznym zeznaniu podatkowym lub wpłacić darowiznę.