Spiner

PIES DO ADOPCJI REALNEJ

CZEKA NA DOM OD PONAD 6 LAT

Spiner potrzebuje domu.
Domu wyjątkowego.
Domu z człowiekiem, który potrafi jasno i czytelnie ustanowić zasady. Z człowiekiem który będzie konsekwentny w swoich działaniach. Z takim człowiekiem Spiner będzie czuł się dobrze. Jako, że jest bardzo inteligentnym psem, bardzo szybko wykorzysta brak konsekwencji u przewodnika.

My ze Spinerem nie mamy żadnych problemów czy to przy wizytach u weterynarza czy przy zabiegach pielęgnacyjnych. Problemem u Spinera są inne zwierzęta, których nie akceptuje. Więc musiałby być w nowym domu jedynakiem.
Spiner zna podstawowe komendy i bardzo chętnie uczy się nowych. Chętnie pracuje „na smaczki”. Uwielbia spacery.

Najlepszym domem dla tego psa byłby dom z ogrodem w miejscu ustronnym. Spiner może być psem mieszkającym na zewnątrz z dostępem do ciepłego miejsca w zimie. Nie może być psem kojcowym, ponieważ źle znosi zamknięcie na małej przestrzeni. Oczywiście może mieć wydzieloną część ogródka do swojej dyspozycji, ale standardowy kojec całkowicie odpada. Spiner jest psem urodzonym około 2013 roku.

Jeśli posiadasz takie cechy jak wymienione powyżej, zadzwoń i umów się z nami na zapoznanie ze Spinerem. To fajne psisko z dużym sercem dla swojego człowieka.
Spiner wybiera sobie jedną osobę w którą patrzy jak w obrazek.
Jeśli chcesz mieć wiernego przyjaciela, który Cię pocieszy , który Cię obroni, jest nim właśnie Spiner.

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI:
782 241 515
(pon-pt 10-17)

Adopcja: oczekuje na swoją szansę
Kontakt w sprawie adopcji:
tel. 782 24 15 15
e-mail: fundacja@zwierzeca-arkadia.org lub
zwierzeca_arkadia@poczta.fm 

Opiekunami wirtualnymi Spinera są JUREK, ALICJA I ANETA 🙂