Rolf

PIES DO ADOPCJI REALNEJ

Rolf to już nieco inny pies niż w dniu wyciągnięcia z przechowalni 🙂 Powoli dochodzi do siebie w naszym Ośrodku.
Bardzo cieszy się na nasz widok. Coraz chętniej wychodzi z kojca, by eksplorować teren. Spacery są jeszcze dość ostrożne w jego wykonaniu, ale małymi krokami dojdziemy do momentu, gdzie spacer będzie sprawiał mu przyjemność.
To bardzo miły pies, ale na wiele sytuacji reaguje jeszcze lękiem. Prawdopodobnie był również bity, ponieważ bardzo boi się przedmiotów, które człowiek niesie. Na szybsze ruchy z naszej strony reaguje podkuleniem ogona i ucieczką.

Dostajemy od Was wiele zapytań o Rolfa. Czy zachowuje czystość, czy nada się do bloku, czy akceptuje inne zwierzęta, dzieci, etc. W tej chwili na wszystkie pytania mogę odpowiedzieć jedynie – NIE WIEM. Pies jest u nas bardzo krótko. Ciężko oceniać psa po tak krótkim czasie, tym bardziej, że jest to pies, który w Punkcie był mocno zestresowany. On dopiero zaczyna się u nas wyciszać.

Każdy kto myśli o adopcji Rolfa, musi się liczyć z tym, że np. będzie trzeba psa nauczyć zachowania czystości.

I tak, mieliśmy już propozycje adopcji psa do kojca. Ale kojec i porządną budę to on ma u nas. Szukamy dla niego domu gdzie nie będzie jedynie przydomowym alarmem. Ten pies bardzo łaknie bliskości człowieka, dlatego chcielibyśmy by trafił do rodziny, która da mu tę bliskość, będzie wspierać w poznawaniu świata na nowo.

Szczytem marzeń byłoby dla nas, gdyby Rolf trafił do miłośnika tej rasy.

Pytacie też o procedury adopcyjne – są one takie same jak w większości organizacji, czyli wymagamy zgody na spotkanie przedadopcyjne, preferujemy zapoznanie się z psem przed adopcją w naszym Ośrodku, oczywiście podpisanie umowy adopcyjnej przy adopcji.

Pies zostanie wydany do adopcji po wykonaniu pełnej profilaktyki weterynaryjnej tj. szczepienia, czipowanie, kastracja.
Rolf został oceniony na około 3 lata.

Adopcja: oczekuje na swoją szansę
Kontakt w sprawie adopcji:
tel. 782 24 15 15
e-mail: fundacja@zwierzeca-arkadia.org lub
zwierzeca_arkadia@poczta.fm 

Adopcja: SONIA BRZEZINA – 100 %

Kontakt z nami

Ola 782 241 515

Arek 665 881 405

 

fundacja@zwierzeca-arkadia.org

zwierzeca_arkadia@poczta.fm