Riko

PIES DO ADOPCJI REALNEJ

Największą porażką dla nas są adopcje nieudane, czyli takie z których zwierzęta do nas wracają. To zawsze strasznie boli. Boli nas widok tego zawiedzionego zwierzęcia, które nie wie dlaczego nie ma jego ukochanych ludzi. Dlaczego został znowu sam. Boli nas ten smutek w psich oczach patrzących zza krat…
I niestety psem, który wczoraj wrócił do nas po prawie rocznej adopcji jest młodziutki, wesoły Riko.

Riko jest obecną sytuacją bardzo skołowany, przygnębiony, dla niego to ogromna trauma, bo ponownie stracił coś, co znał i kochał. Nie wie, dlaczego znalazł się za kratami – on czuje się porzucony. To bardzo łagodny około 2-letni pies średniej wielkości. Uwielbia kontakt z człowiekiem i długie spacery. Kocha dzieci i do każdego dziecka, które widzi w zasięgu wzroku – ciągnie, ile fabryka dała, byleby tylko się przywitać!
Całkiem fajnie chodzi na smyczy, chętnie się bawi.

Szukamy dla niego rodziny, która już nigdy go nie zawiedzie. Która będzie go kochać, mimo wszystko, która już nigdy go nie porzuci, ani nie wymieni jak wadliwy towar.
Psy stratę rodziny odczuwają w podobny sposób, jak małe dzieci. Dla nich jest to trauma i ogromny ból. Mimo naszych wielkich starań, nie jesteśmy w stanie wytłumaczyć psu, że znajdziemy mu lepszy dom. On przez pewien czas będzie tęsknił i rozglądał się za swoją byłą rodziną. Bo ich kochał – najszczerszą miłością, jaka istnieje na tym świecie – psią miłością.

Riko jest zaszczepiony, odrobaczony, wykastrowany i zaczipowany.
Szukamy dla niego domu, który już nigdy nie zawiedzie jego zaufania…

Adopcja: oczekuje na swoją szansę
Kontakt w sprawie adopcji:
tel. 782 24 15 15
e-mail: fundacja@zwierzeca-arkadia.org lub
zwierzeca_arkadia@poczta.fm 

Adopcja: Iwona Langner – 100 %

Kontakt z nami

Ola 782 241 515

Arek 665 881 405

 

fundacja@zwierzeca-arkadia.org

zwierzeca_arkadia@poczta.fm