Liza

STALI BYWALCY – REZYDENCI

Liza odeszła w listopadzie 2023 roku [*]

***

Liza miała zakończyć swoje życie w rzeźni, ponieważ nie mogła być już użytkowana pod siodłem.Standardowy scenariusz – kuc = przewlekły ochwat. Brak leczenia spowodował rotacje kości kopytowych. Na szczęście jesteśmy dobrej myśli i liczymy na to, że uda się choć trochę zmienić ustawienie kości do bardziej prawidłowego, by klacz mogła żyć komfortowo i bez bólu. Po kilku miesiącach regularnego strugania już widać efekty w chodzie Lizy.

Liza u nas jest szczęśliwa. Zyskała przyjaciółkę, również kucynkę po ochwacie – Betinę. Dziewczyny są ze sobą mocno zżyte.

Liza poszukuje opiekuna wirtualnego, który pomoże nam w jej utrzymaniu! Opiekun wirtualny może odwiedzać swojego podopiecznego, a nawet pomagać w jej pielęgnacji. Serdecznie zachęcamy do takiej formy pomocy. To wspaniała alternatywa dla osób, które zawsze chciały posiadać konia do kochania, a nie są w stanie swojego marzenia spełnić.

Utrzymanie Lizy wspiera Pani Ludwika 🙂

Brakuje 100 zł do miesięcznego zabezpieczenia utrzymania Lizy, chcesz dołączyć jako opiekun wirtualny? Zapraszamy do kontaktu! ?

By dowiedzieć się więcej o tej formie pomocy, skontaktuj się z nami:
tel. 782 24 15 15
e-mail: fundacja@zwierzeca-arkadia.org lub 
zwierzeca_arkadia@poczta.fm 

Kontakt z nami

Ola 782 241 515

Arek 665 881 405

 

fundacja@zwierzeca-arkadia.org

zwierzeca_arkadia@poczta.fm