Kastet

PIES DO ADOPCJI REALNEJ

To piękny, około 8 letni pies niewielkich rozmiarów, który szuka wyjątkowego domu. Z Kastetem nikt nie będzie się nudzić, bo on sam tego bardzo nie lubi. Jest psem odważnym i temperamentnym. Potrzebuje aktywnego trybu życia i wielu zajęć najlepiej węchowych. Świetnie pracuje u boku człowieka, szybko się uczy i bardzo o to zabiega.

Kastet jest psem reaktywnym, w związku z czym szybko popada w ekscytację, która gdy nie zostanie w odpowiednim momencie zatrzymana, przerodzi się we frustrację. Na szczęście na Kasteta mamy już kilka metod, które z powodzeniem stosujemy.

To nie jest pies dla każdego. Kastet mimo swoich niewielkich rozmiarów jest psem dość wymagającym jeżeli chodzi o wychowanie. Potrzebuje opiekuna konsekwentnego i posiadającego zasady, których nie łamie – Kastet potrzebuje mieć jasno zaznaczone granice by żyło mu się dobrze. To pies bardzo aktywny, pracujący – nie będzie kanapowcem, który cały dzień przesypia. Kastet potrzebuje pracy fizycznej i umysłowej dzięki, której zmęczony i zadowolony będzie kładł się spać. Z suczkami i uległymi samcami Kastet dobrze się dogaduje. Z pewnymi siebie samcami może wchodzić w konflikty. Preferowany dom poza miastem, bez dzieci i kotów. Zdecydowanie NIE do budy. To pies o krótkiej, gładkiej sierści, ciepłolubny, nie lubiący deszczowej pogody

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI:
782 241 515
(poniedziałek – piątek 10-17)

Adopcja: oczekuje na swoją szansę
Kontakt w sprawie adopcji: tel. 782 24 15 15
e-mail: fundacja@zwierzeca-arkadia.org lub
zwierzeca_arkadia@poczta.fm 

Opiekunem wirtualnym Kasteta jest ANIA I GRZEGORZ 🙂

Chcesz dołączyć? Skontaktuj się z nami!
tel. 782 24 15 15
e-mail: fundacja@zwierzeca-arkadia.org lub
zwierzeca_arkadia@poczta.fm 

Kontakt z nami

Ola 782 241 515

Arek 665 881 405

 

fundacja@zwierzeca-arkadia.org

zwierzeca_arkadia@poczta.fm