Bastion

BASTION ODSZEDŁ ZA TĘCZOWY MOST 17.12.2016 [*]
***

Bastion jest bardzo nieufny, zwłaszcza jeśli widzi kogoś po raz pierwszy. Warczy, potrafi wyszczerzyć zęby, jednakże po dłuższej znajomości i smakołykach robi się nieco bardziej przyjazny, aczkolwiek nie lubi, gdy się go zmusza do czegoś – wtedy też potrafi warknąć na opiekuna. Lubi pieszczoty, lubi być czesanym, domaga się ich szczekaniem, jeśli nie zwróci się na niego uwagi, uwielbia smakołyki. Bardzo lubi spacery i cieszy się za każdym razem skacząc, gdy wychodzimy. Jest bardzo czujny i szczeka na wszystkich gości i nieznajomych. Jeśli Bastion szczeka to na pewno ktoś nieznajomy kręci się w obejściu.

Bastion przebywa w hotelu w Goczałkowicach Zdroju. Jest schorowanym staruszkiem z problemami behawioralnymi. W hotelu przebywa od 2014 roku i zostanie tam już do końca swojego życia, którego niestety wiele mu już nie zostało ?

Za hotel Bastiona co miesiąc musimy płacić 350 zł. Oprócz tego do wydatków dochodzą leki, które psiak musi przyjmować dożywotnio. Każde wsparcie dla Bastiona przyjmiemy z wdzięcznością!