Bary

PIES DO ADOPCJI REALNEJ

WOLNOŚĆ PO 12 LATACH…
Ten owczarkowaty staruszek to Bary. 12 długich lat wisiał przykuty do łańcucha. To był jego jedyny świat – krótki łańcuch, buda.
Tak mijał dzień za dniem, miesiąc za miesiącem, rok za rokiem. W końcu łańcuch zardzewiał, zgnił i pękł. Dzięki czemu pies uzyskał wolność.

Skrajnie wychudzony staruszek, ledwo chodząc, wałęsał się po okolicznych polach z resztkami łańcucha u szyi. Miał szczęście, bo na jego drodze stanęli ludzie, którzy nie zawahali się, by mu pomóc. Zabrali go do siebie, dali dobrą strawę, ciepły kąt, leczenie, czuły dotyk. Pokazali, że życie może być piękne.
Niestety Bary nie może zostać na stałe u swoich wybawców, dlatego szukamy mu domu w którym będzie mógł w spokoju i bezpieczeństwie dożyć swoich ostatnich dni. Ze względu na to, że owczarek nie miał kontaktu z innymi zwierzętami, nie akceptuje ich. Za to ludzi kocha całym swoim starym, psim serduszkiem.

Bary ma liczne zwyrodnienia stawów – lata życia na uwięzi, snu na mrozie bardzo psa zniszczyły. Ma lepsze i gorsze dni. To i tak cud, że udało mu się przeżyć aż 12 lat w takich warunkach. Dlatego poszukujemy dla niego domu, w którym nie będzie musiał pokonywać wielu schodów, bo zwyczajnie sobie z nimi nie poradzi.

Najlepszy byłby dom z ogrodem, bez innych zwierząt.   Adopcje dużych psów to rzadkość. Adopcja starszego, dużego psa może graniczyć z cudem, ale my wierzymy, że gdzieś w świecie jest człowiek, który da szansę Baremu, który pokocha go takim jaki jest.

Jeśli ktokolwiek z Was zastanawia się nad pomocą psu bez szans – a takim właśnie psem jest Bary – skontaktuj się z nami, przyjedź go poznać, daj mu szansę na miłość.
Bary przebywa obecnie w domu tymczasowym w okolicach Zawiercia.

Adopcja: oczekuje na swoją szansę
Kontakt w sprawie adopcji: tel. 782 24 15 15
e-mail: fundacja@zwierzeca-arkadia.org lub
zwierzeca_arkadia@poczta.fm 

Adopcja: oczekuje na swoją szansę
Kontakt w sprawie adopcji: tel. 782 24 15 15
e-mail: fundacja@zwierzeca-arkadia.org lub
zwierzeca_arkadia@poczta.fm 

Kontakt z nami

Ola 782 241 515

Arek 665 881 405

 

fundacja@zwierzeca-arkadia.org

zwierzeca_arkadia@poczta.fm