Wczoraj odbyły się kolejne prelekcje dot. humanitarnego traktowania zwierząt, prawidłowego obchodzenia się z nimi jak również odczytywania podstawowych sygnałów wysyłanych przez psy.

W tym tygodniu oprócz Pani Doktor Basi z Przychodni pod Aniołami zajęcia prowadzili również Wojtek i Mary, która pochodzi z Brazylii. Mary nie mówi jeszcze dobrze po polsku więc zajęcia były prowadzone w języku angielskim (z tłumaczeniem, aczkolwiek dzieciom bardzo się podobało, że Mary rozmawia z nimi po angielsku 🙂 ). Nie mamy pełnego filmiku z zajęć, ale na tym fragmencie Mary opowiada o tym jak to jest ze zwierzętami w Brazylii. Opowiadała o leniwcu, którego mieli w domu od małego, o tym jak blisko jest tzw. „busz” i jakie zwierzęta mogli spotkać wychodząc z domu (i nie były to tylko koty i psy jak w Polsce).

Fragment filmiku możecie obejrzeć tutaj: FRAGMENT FILMIKU Z ZAJĘĆ

Przypominamy, że w dalszym ciągu zbieramy zgłoszenia chętnych placówek na prelekcje, które prowadzimy.
Ten rok poświęcamy szeroko pojętej edukacji najmłodszych.
Ze względu na to, że zainteresowanie jest duże, poszerzyliśmy obszar naszej działalności o kolejne miasta takie jak: Katowice, Rybnik, Tychy, Bielsko – Biała, Oświęcim i wszystkie gminy i mniejsze miejscowości obok 🙂

Zainteresowanych zachęcamy do zgłoszeń mailowych.

Prosimy by mail zawierał informacje takie jak:
– adres szkoły/przedszkola/żłobka
– ilość dzieci wiek
– nr kontaktowy

E-MAIL: zwierzeca_arkadia@poczta.fm