Poznajcie Sarę – bardzo skrzywdzone psie dziecko, które przyjechało do nas dziś nad ranem aż z Ukrainy z Shelter Friend – Ukraine, gdzie sytuacja bezdomnych psów jest bardzo, bardzo ciężka.

Nieznana jest historia Sary, niestety musiało ją spotkać coś bardzo złego patrząc na to w jakim stanie jest. Wypadek samochodowy? Krzywda ze strony człowieka? Tego nie wie nikt.

Suczka ma sztywne obie tylne łapy. Nie zgina ich. Na jednej z przednich łap widać zniekształcenie jak po starym złamaniu. Sara jest bardzo chuda. Mimo tego wszystkiego jest niesamowicie otwarta na człowieka. Nieśmiało cieszy się do każdego kto zwróci na nią uwagę.

Chcemy Sarusię zdiagnozować u dobrych ortopedów i zobaczyć czy jest sens i szansa cokolwiek zrobić z łapkami by polepszyć jej komfort życia. Na pewno nie będziemy robić niczego za wszelką cenę, suczka nie odczuwa bólu, urazy są stare, a mała nauczyła się poruszać dość sprawnie na tych łapach.

Sarusia jest bardzo młodą suczką. Na nasze oko jest dopiero co po wymianie zębów, ale to sprawdzimy dokładniej na wizycie u weterynarza.

LINK DO FILMIKU Z SARĄ: SARA NA YOUTUBE

Oczywiście dziewczynka szuka nowego domu. Nie miała szczęścia na Ukrainie, więc liczymy na to, że to szczęście znajdzie w Polsce.

Dla suczki chętnie przyjmiemy karmę dobrej jakości dla szczeniąt. Prawdopodobnie wskazana będzie dodatkowa suplementacja.  Gdyby ktoś zechciał podarować suni karmę suchą i w puszkach, zachęcamy do kontaktu. Bardzo prosimy również o wsparcie profilaktyki i diagnostyki Sary.

KONTO: 33 1540 1128 2081 9100 7566 0001
Fun­dacja Zwierzęca Arkadia
ul. Sarenek 10B
43 – 215 Jankowice
tytułem: SARA Z UKRAINY

Dla przelewów z zagranicy:
PL 33 1540 1128 2081 9100 7566 0001
SWIFT Boś Bank odd­ział Katow­ice: EBOSPLPW119
Fun­dacja Zwierzęca Arkadia
ul. Sarenek 10B
43 – 215 Jankowice
tytułem: SARA Z UKRAINY

PAY­PAL: fundacja@zwierzeca-arkadia.org