AKCJA KASTRACJA – GMINA MIEDŹNA – RUSZYŁA❗️
 
Szanowni Państwo, jako, że jednym z naszych głównych celów jest maksymalne ograniczanie bezdomności psów i kotów wychodzimy do Was z propozycją darmowych zabiegów kastracji dla suk/psów, kotek/kocurów właścicielskich dla mieszkańców gminy Miedźna.
 
Budżet jaki mamy na ten cel przeznaczony to 5000 zł. Są to pieniądze pozyskane z 1% dla naszej organizacji.
Liczymy na to, że gmina Miedźna również zechce dołączyć do akcji i przeznaczy jakieś środki na ten cel, tak jak robi to już drugi rok gmina Pszczyna z czego bardzo się cieszymy!
 
Co zauważyliśmy przez 2 lata trwania tej akcji w gminie Pszczyna? Duży spadek ilości szczeniąt i kociąt, które są do nas zgłaszane. W chwili obecnej w tym roku trafiają do nas kocięta głównie z gminy Miedźna, a szczenięta z Goczałkowic. Z gminy Pszczyna w tym roku przyjęliśmy raptem tylko kilka kociąt.
Akcja ma sens, chcielibyśmy by zobaczyli to włodarze innych gmin powiatu pszczyńskiego. Informujemy, że jesteśmy gotowi pomóc gminom w realizacji przedsięwzięcia.
 
BO BEZDOMNOŚĆ BIERZE SIĘ Z DOMÓW❗️
 
Zwierzęta do kastracji można zgłaszać od 15 lipca 2019 r. TYLKO MIESZKAŃCY GMINY MIEDŹNA❗️
Akcja trwa do wykończenia środków. Zabiegi będą przeprowadzane w Przychodni „Pod Aniołami”, przy ul. Dobrawy 2 w Pszczynie.
 
By zgłosić swojego zwierzaka do akcji, należy się z nami skontaktować telefonicznie i umówić się na odbiór bonu na zabieg.
 
KONTAKT:
☎️ 782 241 515