Zira

SUCZKA DO ADOPCJI REALNEJ

Suczka trafiła do nas skrajne wychudzona. Jej stan był spowodowany chorobą układu pokarmowego. Praktycznie nic nie przyswajała, wszystko przez nią „przelatywało”, a waga wciąż leciała w dół, dochodząc do 15 kg.
Zira przeszła szereg badań, leków, diet. W końcu jej stan udało się unormować. Udało się dobrać leki, oraz dietę, na której suczka zaczęła przybierać. Jednak najważniejszym czynnikiem w jej przypadku było zajęcie się jej psychiką. Jej choroba miała podłoże behawioralne – Zira nie jest w stanie przebywać zamknięta w kojcu i musi mieć zapewnioną pracę umysłową (praca węchowa, ćwiczenie komend). Zamknięcie i nuda powodowały, że ogromnie „nakręcała się”, była zestresowana, a to odbiło się na jej przyswajaniu i wręcz „spalaniu się”.
Obecnie po jej problemach zdrowotnych nie ma śladu. 

Zira jest psem, który ma dwie miłości: jedzenie i człowieka. Powoduje to, że jest psem, który idealnie nadaje się do szkolenia. Zira świetnie skupia się na przewodniku, a motywowana przysmakami rewelacyjnie współpracuje. Uwielbia też pracę węchową.
Szukamy dla Ziry domu ogrodem, z możliwością wchodzenia do ciepłego pomieszczenia na noc, lub w czasie nieobecności opiekunów. Poszukiwany dom bez innych zwierząt i małych dzieci.

Zira ma ok. 5-6 lat, waży ok.27 kg.
Jest wysterylizowana, odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona, zaczipowana i wysterylizowana.

Adopcja: oczekuje na swoją szansę
Kontakt w sprawie adopcji: tel. 782 24 15 15
e-mail: fundacja@zwierzeca-arkadia.org lub
zwierzeca_arkadia@poczta.fm 

Adopcja: oczekuje na swoją szansę
Kontakt w sprawie adopcji: tel. 782 24 15 15
e-mail: fundacja@zwierzeca-arkadia.org lub
zwierzeca_arkadia@poczta.fm 

Kontakt z nami

Ola 782 241 515

Arek 665 881 405

 

fundacja@zwierzeca-arkadia.org

zwierzeca_arkadia@poczta.fm