Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4

JAK MOŻESZ POMÓC?


Darowizny pieniężne

Leczymy i utrzymujemy naszych podopiecznych tylko i wyłącznie z darowizn. Ogrom zwierzęcego nieszczęścia jest miażdżący, w związku z czym borykamy się z ciągłym brakiem funduszy. Nawet niewielkie pieniądze - kilka złotych na miesiąc - pomnożone przez mnogość życzliwych nam serc, mogą sprawić prawdziwy cud. I o taki CUD Państwa prosimy.

Można pomagać nam dokonując wpłat na podane poniżej konta bankowe. Można skorzystać z okna „WESPRZYJ NAS”, znajdującego się poniżej menu naszej strony. Czekamy na jednorazowe GESTY Państwa DOBREJ WOLI jak i deklaracje okresowej, czy stałej pomocy. Bez Wszego udziału nie mamy szans.

Fundacja „Zwierzęca Arkadia”

BOŚ BANK:
KONTO STATUTOWE:
33 1540 1128 2081 9100 7566 0001

RAIFFEISEN POLBANK:
KONTO DZIAŁALNOŚCI GOSP.:
95 1750 0009 0000 0000 3027 0339

Darowizny materialne

Jeżeli chcecie Państwo przekazać naszym podopiecznym karmę, witaminy, lekarstwa czy inne darowizny materialne. Ale prosimy o wcześniejszy kontakt z uwagi na skromne możliwości magazynowe. Chcemy uniknąć sytuacji, w której Państwa szlachetny gest, z przyczyn od nas niezależnych, nie zostanie dobrze wykorzystany. Prosimy, by przekazywane nam dary były z nami wcześniej konsultowane.

Zakupy w naszym sklepie

Zakupy upominków, gadżetów i pamiątek w naszym sklepie również pomagają nam finansować działalność. Jeżeli chcą Państwo wspomóc nas w ten sposób zapraszamy do zakładki „SKLEP”. Zakup kubków z imionami naszych podopiecznych, firmowych koszulek czy toreb ekologicznych to dla Państwa wspaniała pamiątka, dla nas zaś dodatkowe środki umożliwiające pokrycie stale rosnących kosztów utrzymania naszych podopiecznych.

Domy tymczasowe

Szukamy osób chcących zostać domem tymczasowym (DT); stworzyć taki dom dla naszych podopiecznych.

Na czym to polega? DT jest fazą przygotowującą psa lub kota do adopcji – inaczej rodzina zastępcza. W DT możemy poznać charakter, nauczyć dobrych manier, zachowywania się w domu, odbudować skrzywdzoną psychikę zwierzęcia. W DT zwierzę przebywa tyle czasu, ile potrzeba na jego adopcję. Ze względu na to, że nasza fundacja nie prowadzi schroniska, domy tymczasowe są dla nas bardzo cenne.

Fundacja pokrywa koszty leczenia i wyżywienia zwierząt w domach tymczasowych. Jeżeli kochasz zwierzęta, chcesz pomóc tym bezdomnym istotom, a nie możesz przygarnąć na stałe psa lub kota to jest idealna opcja dla Ciebie! Skontaktuj się z nami, chętnie udzielimy więcej informacji:

+48 782 241 515
+48 782 341 515
fundacja@zwierzeca-arkadia.org

STRONA GŁÓWNA | O FUNDACJI | PSY DO ADOPCJI | KOTY DO ADOPCJI | REZYDENCI | ADOPCJE WIRTUALNE | ODESZŁY ZA „TĘCZOWY MOST” | AKCJE | RATUJMY KONIE | JAK POMÓC | SKLEP | KONTAKT

„Wszystkie argumenty na podparcie ludzkiej wyższości nie są w stanie zaprzeczyć
jednej niezaprzeczalnej prawdzie: w cierpieniu zwierzęta są nam równe.”
Peter Singer